نشریه علمی روانشناسی بالینی و شخصیت- دریافت گواهی داوری
دریافت گواهی داوری

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۲/۱۵ | 
دریافت گواهی داوری
کلیه داوران محترم می‌توانند به منظور دریافت گواهی داوری‌های انجام داده خود، به صورت ممهور و امضاء شده به همراه عناوین مقالات داوری شده و تاریخ داوری آنها، مراحل زیر را انجام دهند. قابل ذکر است که گواهی صادر شده از این طریق همواره از طریق نشانی اینترنتی مندرج در آن قابل دسترسی است. لذا قابلیت رهگیری و استعلام عمومی را دارد.

داوران محترمی که عضو هیات علمی دانشگاه شاهد هستند توجه داشته باشند که مطابق آیین‌نامه دانشگاه، در ازای انجام داوری مقالات می‌توانند گواهی داوری دریافت نموده و یا حق‌الزحمه داوری دریافت نمایند. (صرفا یکی از این دو) لذا مستدعی است در صورت تمایل به استفاده از گواهی داوری، تقاضای خود مبنی بر عدم دریافت حق‌الزحمه داوری را به نشانی پست الکترونیکی نشریه (cpap@shahed.ac.ir) ارسال نمایید.

مراحل دریافت گواهی داوری
1. ورود (لاگین) به سایت نشریه با نام کاربری و کلمه عبور شخصی خود توسط داور.
2. مراجعه به بخش «داوری مقالات» در پروفایل شخصی.
3. مراجعه به بخش «نمایش گواهی داوری» در انتهای صفحه «داوری مقالات».
4. تعیین بازه زمانی مورد نیاز برای دریافت گواهی داوری و زبان مورد نظر و کلیک بر روی گزینه «تایید».


نکته مهم:
صفحه نمایش داده شده به عنوان گواهی داوری مقالات شما قابل پرینت و استفاده است. توجه داشته باشید که عناوین مقالات داوری شده توسط شما، صرفا توسط اکانت شخصی خود شما قابل رویت و پرینت است ولی متن اصلی گواهی به منظور کنترل صحت آن توسط عموم کاربران و از طریق نشانی مندرج در آن قابل رهگیری و مشاهده است. لذا در صورتیکه با اکانت شخصی خود وارد سامانه نشوید، صرفا تعداد مقالات داوری شده شما قابل مشاهده است و عناوین مقالاتی که داوری کرده اید نمایش داده نمی شود.

لطفا در صورت داشتن هرگونه سوال و یا ابهام درخصوص گواهی داوری خود با نشانی پست الکترونیکی نشریه (cpap@shahed.ac.ir) مکاتبه نمایید.
نشانی مطلب در وبگاه نشریه علمی روانشناسی بالینی و شخصیت:
http://cpap.shahed.ac.ir/find.php?item=1.84.46.fa
برگشت به اصل مطلب