تماس با ما

برای ارتباط با دفتر نشریه و طرح سوالات خود می‌توانید از فرم زیر و یا نشانی پست الکترونیکی نشریه (cpap@shahed.ac.ir) استفاده نمایید. کلیه پیام‌های ارسالی به نشریه همه روزه و در ساعات اداری توسط کارشناس مربوطه بررسی، مطالعه، پیگیری و در اسرع وقت (عموما در همان روز ارسال پیام و حداکثر تا 1 روز کاری) پاسخ داده می شوند.  لطفا در مکاتبات خود، نام و نام خانوادگی و کد مقاله مدنظر را ذکر نمایید.

 

نشانی دفتر نشریه:

 تهران، بزرگراه خلیج فارس (آزاد راه تهران، قم)، روبروی حرم امام خمینی (ره)، دانشگاه شاهد، سازمان مرکزی، معاونت پژوهش و فناوری، اداره انتشارات

وب سایت نشریه:http://cpap.shahed.ac.ir/

صندوق پستی:   136-18735
کد پستی: 3319118651

تلفن: 51215126-021

نمابر: 51215124-021

 

نکته مهم:

با توجه به حجم بالای مقالات ارسالی به نشریه و لزوم رسیدگی به آنها و پیگیری تمامی مراحل مختلف انتشار مقالات (از قبیل دریافت، بررسی، داوری، صفحه آرایی، نمایه سازی و ...) از کلیه نویسندگان محترم تقاضا می شود کلیه درخواست ها و پیام های خود را صرفا از طریق راه های ارتباطی فوق به نشریه ارسال نمایید و تا حد امکان از تماس تلفنی با دفتر نشریه خودداری نمایید.
قابل ذکر است درخصوص پیگیری انجام داوری مقالاتی که داوری آنها طولانی شده است، پیگیری لازم به صورت دوره ای توسط دفتر نشریه انجام می شود و نیازی به ارسال درخواست نیست. همچنین وضعیت فعلی و کلیه اقدامات انجام شده بر روی مقاله، همواره از طریق پرونده مقاله (در صفحه شخصی) نویسندگان محترم قابل مشاهده است.

 

 

 


CAPTCHA Image